HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

До зустрiчi Нового 2021 Року готовi!

Він вже близько, час подумати як ми зустрінемо новий 2021 рік! Бутік готель СПА та ресторан Шкіпер запрошують вас зустріти новорічну ніч у нашому заміському комплексі! … читати далі

Банкети

Маєте нагоду зібрати друзів та близьких? Хочете відсвяткувати важливу подію у заміському комплексі? Тоді ми чекаємо на Вас! Бо ми знаємо все, як зробити Ваше свято - незабутнім!

БАНКЕТНІ ЗАЛИ до Ваших послуг:

Зимова зала – чудове місце з видом на озеро, особливість цієї зали в незвичайних столах, під склом в яких відображається справжня морська композиція. Зала вміщує 20 чоловік.

Зимова зала ідеально підходить для святкування сімейних свят.

Палуба – найбільший зал ресторану Шкіпер, оформлений у вигляді корабельної палуби. Панорамні вікна дозволяють насолодитися мальовничим озером з фонтаном.

Ідеальне місце для проведення банкетів, днів народження, весілля, ювелілеїв, корпоративних заходів.

Розрахований зал на 50 чоловік.

Адмірал зал – розташований на другому ярусі ресторану «Шкіпер», розрахований на 30 чоловік. Морський інтер’єр, великі панорамні вікна з видом на озеро.

Літня тераса – чудове місце відпочинку з видом на озеро та острів. Ідеально підходить для романтичної вечері або яскравої вечірки у компанії друзів.

Розрахована на 20 чоловік.

Острів – на території ресторану Ви знайдете райський куточок – острів «Барбекю». До Ваших послуг сім затишних альтанок над водою та тераса. Тут Вам також запропонують теплі пледи, кальян та меню ресторану.