HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

8 березня - тариф вихiдного дня

8 березня СПАцентр працює за тарифом вихідного дня … читати далі

Банкети

Маєте нагоду зібрати друзів та близьких? Хочете відсвяткувати важливу подію у заміському комплексі? Тоді ми чекаємо на Вас! Бо ми знаємо все, як зробити Ваше свято - незабутнім!

БАНКЕТНІ ЗАЛИ до Ваших послуг:

Зимова зала – чудове місце з видом на озеро, особливість цієї зали в незвичайних столах, під склом в яких відображається справжня морська композиція. Зала вміщує 20 чоловік.

Зимова зала ідеально підходить для святкування сімейних свят.

Палуба – найбільший зал ресторану Шкіпер, оформлений у вигляді корабельної палуби. Панорамні вікна дозволяють насолодитися мальовничим озером з фонтаном.

Ідеальне місце для проведення банкетів, днів народження, весілля, ювелілеїв, корпоративних заходів.

Розрахований зал на 50 чоловік.

Адмірал зал – розташований на другому ярусі ресторану «Шкіпер», розрахований на 30 чоловік. Морський інтер’єр, великі панорамні вікна з видом на озеро.

Літня тераса – чудове місце відпочинку з видом на озеро та острів. Ідеально підходить для романтичної вечері або яскравої вечірки у компанії друзів.

Розрахована на 20 чоловік.

Острів – на території ресторану Ви знайдете райський куточок – острів «Барбекю». До Ваших послуг сім затишних альтанок над водою та тераса. Тут Вам також запропонують теплі пледи, кальян та меню ресторану.