HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

8 березня - тариф вихiдного дня

8 березня СПАцентр працює за тарифом вихідного дня … читати далі

Басейни

Наш SPA центр запрошує Вас провести відпочинок біля басейнів - у нас їх 4! Це відкритий та критий басейни, СПА-басейни з гідромасажем і дитячий басейн.

Готель і басейни під Києвом - відмінна альтернатива відпочинку на морі. До того ж, ви можете вибрати з чотирьох басейнів той, який вам найкраще підходить.

  • Басейн "Єнісей" в закритому приміщенні (90 м³), глибина від 1.20м до 1.80 м, температура води 29 ° С з гідромасажем - оснащений системою зустрічної течії для спортивного плавання, водоспадом для масажу верхнього плечового пояса і голови, гейзером для повітряно-бульбашкового масажу тіла.
  • Басейн "Онтаріо" під склом (50 м³), 8.8м * 4м, глибина від 1.00м до 1.60м, температура води 30 ° С - оснащений системою зустрічної течії для спортивного плавання. 
  • Басейн «Байкал» під відкритим небом (100 м³), 13м * 5м, глибина від 0,9 м до 2,45 м, температура води 27 ° С - оснащений системою зустрічної течії для спортивного плавання, водоспадом для масажу верхнього плечового торса і голови, двома гідромасажними місцями для масажу спини і попереку.
  • Дитячий басейн під відкритим небом (2 м³), 3м * 2,6м, глибина 0,3 м, температура води 35 ° С-38 ° С.
  • Термо-купель на відкритому повітрі (10 м³), 2,7 м * 2,3 м, глибина 1,7 м температура води 37 ° С.

Наші басейни європейського рівня оснащені сучасними гідромасажними установками, тут ви забудете про всі проблеми і клопоти, зможете швидко відновитися і оздоровитися.

Басейн під відкритим небом - це той відпочинок, який люблять і дорослі, і діти. Взимку не відчувається холоду, так як встановлена ​​необхідна температура води і, відповідно, відбувається гармонія температури тіла, води і повітря. Влітку зручні шезлонги дозволять приймати сонячні ванни.

Ви отримаєте масу позитивних емоцій і приємних спогадів від відпочинку в басейнах нашого SPA-центру.

На території водного центру розташовані гідромасажні ванни:

  • Гідромасажний SPA-басейн всередині приміщення на шість місць, температура води 35 ° С.
  • Гідромасажний СПА-басейн на п'ять місць на відкритому повітрі, температура води 36 ° С.
  • Гідромасажний басейн Jacuzzi на п'ять місць на відкритому повітрі (за басейном Байкал), температура води 37 ° С  (вода насичена озоном).


У літній зоні для Вашого повноцінного відпочинку пропонуються безкоштовні шезлонгі (заздалегідь не бронюються). Тут в теплу пору року Ви можете замовити що-небудь з меню і насолодитися відпочинком під відкритим небом.