HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

Нульовий поверх тимчасово зачинено

З 5.06 по 05.09.2023 нульовий поверх з саунами зачинено на реновацію. … читати далі

Бiзнес

Оренда конференц зали

Проведення корпоративних заходів - це невід'ємна частина будь-якого середнього і великого бізнесу. Адже ефективна робота відбувається не тільки в офісі. Безліч бізнес зустрічей проводиться саме в груповому форматі, обговорюючи подальшу стратегію, обмінюючись досвідом, проводячи корпоративне навчання або підбиваючи підсумки року або звітного періоду. Більш того, багато ділових заходів розраховуються не тільки на офіційну частину, а й на розважальну або неформальну.

Конференц зал під Києвом - ідеальна локація для бізнес-зустрічей. Це може бути будь-який формат зустрічі - корпоративне навчання, мозковий штурм, тімбілдінг, святкування пам'ятного дня компанії, зустріч з важливими партнерами і безліч інших форматів.

Що дає захід, проведений саме в конференц залі під Києвом в порівнянні з іншою локацією?

Вигод безліч, починаючи від зручної сучасної дороги до нашого закладу, закінчуючи повним комплексом послуг для гостей: ресторани зі смачною їжею, затишний готель, красива велика територія, SPA центр і наш привітний персонал, який завжди готовий прийти на допомогу і здивувати якісним європейським сервісом.

Ми пропонуємо проведення ділових і розважальних заходів, конференцій, майстер-класів, корпоративних зустрічей будь-якого типу. Наші можливості задовольнять Вас незалежно від формату івенту, адже ми можемо запропонувати вам, як зручну локацію, так і повний технічний супровід.

Бізнес-зустрічі, тематичні семінари та великі галузеві заходи вимагають якісної підготовки. Наш комплекс відпочинку пропонує своїм гостям майданчики для проведення ділових зустрічей різного формату та масштабу.

Конференц зал під Києвом з сучасним аудіовізуальним обладнанням, якісним інтернетом, кава-паузами та банкетним меню - тут всі умови, щоб налагодити максимальну комунікацію між його учасниками, закласти основу для тривалого і плідного співробітництва.

Конференц зал в Ворзелі посеред мальовничої природи - запорука успіху вашого заходу.

Ми подбаємо про високоякісний сервіс  обслуговування вашого корпоративного заходу і подбаємо про те, щоб ви також і добре відпочили.

Зателефонуйте нам і проконсультуйтеся з нашим конференц-менеджером. Ми запропонуємо Вам:

  • зручну і мальовничу заміську локацію під Києвом
  • конференц-зал на 65 м2, який вміщує до 40 осіб
  • оренду необхідного обладнання для проведення конференції
  • перекуси, кава-паузи та банкетне меню

Більш того, у нас Ви зможете розмістити гостей з ночівлею або розважитися в басейні, скористатися послугами SPA-центру або прогулятися вздовж озера.

Телефонуйте і замовляйте проведення конференцій і ділових заходів в нашому комплексі відпочинку!

Ваш персональний менеджер
0934028931 Ксенія