HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

Зимовi Канiкули!

З 20.01.2020 по 27.03.2020 розпочинається акція "Зимові Канікули"! Запрошуємо! … читати далі

Ресторан "Шкiпер"

Ресторан "Шкіпер" - це ресторан на воді. Двопалубний корабель, що пришвартувався у наймальовничому місці на водоймі. Неперевершений інтер'єр, дерев'яні меблі, ніжне мерехтіння свічок та декоративних світильників. А ще - неймовірна кухня! До нас приїжджають поціновувачі смачної та вишуканої кухні. Ми маємо, чим Вас здивувати! Окрім основних страв, за які нас люблять постійні відвідувачі, ми завжди готуємо нові закуски, фантастичні десерти, сезонне та дитяче меню.  На Вас чекають соковиті стейки та запашне м'ясо на грилі, свіжі та смачні море продукти, фантазійні канапки та легкі закуски. А коли Вам захочеться солоденького, обов'язково замовте щось з десертів - ми впевнені - Вашому здивуванню не буде меж! 

Всіх гостей готелю ми запрошуємо в наш унікальний ресторан біля озера, на двопалубний корабель, де ви будете їсти ароматні частування на свіжому повітрі. Кожен раз шеф-кухарі готують для вас смачні страви найвищої якості. Ви зможете відновити сили і поділитися з друзями розповідями про пережиті пригоди.

Заміський ресторан «Шкіпер» зачаровує своїх гостей романтичним настроєм, витонченим інтер'єром, якістю продуктів, широким асортиментом пропонованих страв, високим рівнем обслуговування, спокійною і невимушеною атмосферою.

Після насиченого враженнями дня розслаблений вечірній відпочинок буде дуже доречним.
Зимова зала

Палуба

АдмIрал зал

Лiтня тераса