HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

Зимовi Канiкули!

З 20.01.2020 по 27.03.2020 розпочинається акція "Зимові Канікули"! Запрошуємо! … читати далі

Замiський ресторан для весiлля

Ресторан «ШКІПЕР» - ідеальне місце для проведення весілля!


Святкування такого романтичного та неповторного свята двох люблячих сердець повинно бути незабутнім і ідеальним, наскільки це можливо. Зробити цей день бездоганним можуть тільки професіонали, які люблять свою справу і віддають частину душевного тепла молодятам і їх гостям.

Заміський ресторан «Шкіпер» знаходиться під Києвом. Це дуже зручно і практично. Церемонію можна провести під відкритим небом, а саме святкування організувати на свіжому повітрі, в стильному і модному ресторані, далеко від мегаполісу і галасу. І молодята, і гості гідно оцінять обслуговування вищого класу і незабутні страви. Особливу атмосферу підкреслить святкове оформлення залу і терас. Музичний супровід самого щасливого дня в житті - це обов'язковий компонент весільного свята. Ресторан «Шкіпер» пропонує вам відзначити цей день незабутньо, затишно і романтично.

Якщо ви вирішили вибрати заміський ресторан для весілля під Києвом, «Шкіпер» - це кращий варіант для вашого свята. Всі в нашому відпочинковому комплексі поділяють Вашу радість і роблять все, щоб свято вдалося на славу і запам'яталося смачними стравами, веселими розвагами та неймовірною красою природи, що доповнює образ наречених.