HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

Проживання зi знижкою -30% щонедiлi

Щонедiлi проживання у нашому готелi зi знижкою 30% … читати далі

Весiлля

Проведення весілля в заміському комплексі Hotel Spa

Хочете, щоб Ваше весілля залишило казкові спогади на все життя? Тоді приділіть особливу увагу місцю, де планується проведення святкування.

Звичайно, можна замовити банкет в кафе або ресторані, і це найбільш простий і доступний спосіб відсвяткувати цю подію. Але є варіант краще!

Весілля в заміському комплексі під Києвом

Hotel Spa радо відчиняє двері молодятам і гостям для проведення весілля вашої мрії! Ми впевнені в наших можливостях і готові стверджувати - весілля, організоване у нас, буде ще багато-багато років викликати посмішку і найтепліші та найприємніші спогади.

Заміський комплекс для весілля - це не просто ресторан і зелена територія. Наприклад, у нас є все (і навіть більше) для організації цієї події на найвищому рівні:

  • Ресторан «Шкіпер» - з авторською кухнею і різноманітним сучасним меню. Кращий заміський ресторан для весілля!
  • Бутік готель - з номерами різних стандартів, виконаних в цікавому дизайні.
  • VIP-villa – для найкрасивішої і романтичної першої ночі молодих.
  • Зелена територія з озером - молоді сосни, дуби, пахучі квіти, тиха гладь озера, бруковані доріжки - хіба це не чарівно?

Але найголовніше, що ми пропонуємо для організації весілля в заміському комплексі, - це рівень сервісу! Ми прекрасно розуміємо, що витрати на таке важливе свято можуть досягати декількох десятків тисяч доларів, тому в повній мірі беремо на себе відповідальність за ідеальну організацію. Кожен член нашої команди зробить все, що б весілля вашої мрії відбулося.

Крім шикарного банкету і розміщення гостей на ніч, ми пропонуємо додаткові послуги:

  • Оформлення території, банкетних залів, номерів в обраному вами стилі
  • Оформлення арки для церемонії і фотозони
  • Повний музичний супровід офіційної та розважальної частини весілля
  • Ведучий, музика, відео-ряд, шоу-балет, розважальна програма
  • Оригінальні закуски, шоколадні фонтани, вежі з келихів з шампанським і багато інших сучасних і фантастичних ідей для подиву гостей.

Наш досвід і професіоналізм дозволяє звести до мінімуму зустрічі молодят з організаційних питань, і без зайвої метушні ми забезпечимо свято на вищому рівні. Якщо ви все ще сумніваєтеся, ми запрошуємо вас провести вихідні в нашому заміському комплексі або приїжджайте до нас на вечерю - у вас не залишиться сумнівів у тому, що саме наш заміський комплекс - ідеально підійде для організації весілля за містом!