HOTEL SPA

Знайди час на вiдпочинок

новини

До зустрiчi Нового 2021 Року готовi!

Він вже близько, час подумати як ми зустрінемо новий 2021 рік! Бутік готель СПА та ресторан Шкіпер запрошують вас зустріти новорічну ніч у нашому заміському комплексі! … читати далі

Весiлля

Проведення весілля в заміському комплексі Hotel Spa

Хочете, щоб Ваше весілля залишило казкові спогади на все життя? Тоді приділіть особливу увагу місцю, де планується проведення святкування.

Звичайно, можна замовити банкет в кафе або ресторані, і це найбільш простий і доступний спосіб відсвяткувати цю подію. Але є варіант краще!

Весілля в заміському комплексі під Києвом

Hotel Spa радо відчиняє двері молодятам і гостям для проведення весілля вашої мрії! Ми впевнені в наших можливостях і готові стверджувати - весілля, організоване у нас, буде ще багато-багато років викликати посмішку і найтепліші та найприємніші спогади.

Заміський комплекс для весілля - це не просто ресторан і зелена територія. Наприклад, у нас є все (і навіть більше) для організації цієї події на найвищому рівні:

  • Ресторан «Шкіпер» - з авторською кухнею і різноманітним сучасним меню. Кращий заміський ресторан для весілля!
  • Бутік готель - з номерами різних стандартів, виконаних в цікавому дизайні.
  • VIP-villa – для найкрасивішої і романтичної першої ночі молодих.
  • Зелена територія з озером - молоді сосни, дуби, пахучі квіти, тиха гладь озера, бруковані доріжки - хіба це не чарівно?

Але найголовніше, що ми пропонуємо для організації весілля в заміському комплексі, - це рівень сервісу! Ми прекрасно розуміємо, що витрати на таке важливе свято можуть досягати декількох десятків тисяч доларів, тому в повній мірі беремо на себе відповідальність за ідеальну організацію. Кожен член нашої команди зробить все, що б весілля вашої мрії відбулося.

Крім шикарного банкету і розміщення гостей на ніч, ми пропонуємо додаткові послуги:

  • Оформлення території, банкетних залів, номерів в обраному вами стилі
  • Оформлення арки для церемонії і фотозони
  • Повний музичний супровід офіційної та розважальної частини весілля
  • Ведучий, музика, відео-ряд, шоу-балет, розважальна програма
  • Оригінальні закуски, шоколадні фонтани, вежі з келихів з шампанським і багато інших сучасних і фантастичних ідей для подиву гостей.

Наш досвід і професіоналізм дозволяє звести до мінімуму зустрічі молодят з організаційних питань, і без зайвої метушні ми забезпечимо свято на вищому рівні. Якщо ви все ще сумніваєтеся, ми запрошуємо вас провести вихідні в нашому заміському комплексі або приїжджайте до нас на вечерю - у вас не залишиться сумнівів у тому, що саме наш заміський комплекс - ідеально підійде для організації весілля за містом!